Avustralya & Tazmanya & Bali

6.098 USD
49.820 TL
Taksit Seçenekleri

Tur Programı


1. Gün
İSTANBUL – DOHA - MELBOURNE

İstanbul havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşup, check-in işlemlerinin yapılmasının ardından Katar Hava Yolları QR 240 nolu tarifeli uçuşu ile Doha’ya hareket ediyoruz. Doha’ya varışımızı takiben QR 904 sefer sayılı uçuşla Melbourne’ e hareket ediyoruz.

2. Gün
DOHA - MELBOURNE

Melbourne’e varışımız sonrası pasaport ve valiz işlemlerimizi tamamlayıp bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün
MELBOURNE

Kahvaltının ardından. Melbourne şehir gezimize başlıyoruz. Çelik kule, Aziz Kilda caddesi,Şehir’in önemli tarihi yapıları, Kraliçe Viktoria Sanat merkezi’ni görüyoruz. Şehir gezimiz sonrasında arzu eden misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Philip İsland (Kişi Başı – 80 $) turumuza devam ediyoruz. Philip Island Tabiat parkında Melbourne’ün en popüler vahşi yaşam alanında Penguenleri sahilde görme fırsatımız oluyor. Heyecan verici ve muhteşem manzaraları gördükten sonra gezimiz ardından otelimize dönüyoruz, konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Philip İsland | Kişi Başı: 80,00 USD (653,60 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
4. Gün
MELBOURNE

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Puffing Billy Treni ve Healesville Doğa Koruma Parkı turuna (Kişi Başı – 150$) katılabilirler. Melbourne’ ün en güzel doğasına sahip Yarra vadisini buharlı trenle keşfedip Sherbrooke ormanını geziyoruz. Healesville yaban hayatını kangurular ve Koala’ ları yakından tanıma fırsatımız oluyor. Gezilerimiz sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Puffing Billy Treni ve Healesville Doğa Koruma Parkı | Kişi Başı: 150,00 USD (1.225,50 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
5. Gün
MELBOURNE – TAZMANYA

Kahvaltının ardında havalimanına transfer yerel havayolları ile Hobart’a hareket ediyoruz. Hobart’a varışımızın ardından Hobart şehir turumuza başlıyoruz. Tazmanya’ nın en büyük şehri ve başkentidir. Derwent nehri ve Wellington Dağı yakınlarında yer almaktadır. Şehir turumuzda Şehirdeki tarihi yapılardan Penitentiary Şapel , Derwent nehir kenarında kurulmuş çarşısı, Anglikan kilisesi, UNESCO tarafında Dünya Mirası Listesinde alınan Kadın hükümlülerin çalıştığı tarihi yapıyı gezdikten sonra otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

6. Gün
TAZMANYA

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Port Arthur ve Tasman Ulusal Parkı turuna ( Kişi Başı – 150$) katılabilirler. Tarihte Tazmanya hükümlülerinin çalıştıkları ve yaşadıkları yerleri, Tarihi Kale’yi , yaşam tarzlarını yakından tanıdıktan sonra Yarımada’nın güzel sahil şeridinde muhteşem manzaraya sahip Tasman Ulusal parkı keşfediyoruz. Gezi sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Port Arthur ve Tasman Ulusal Parkı | Kişi Başı: 150,00 USD (1.225,50 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
7. Gün
TAZMANYA – SIDNEY

Kahvaltının ardında havalimanına transfer yerel havayolları ile Sidney’e hareket ediyoruz. Sidney 5 milyonluk nüfusu ile Avusturalya’nın en kalabalık şehir’idir.Aborjinler’in yerleşim alanı olan Sidney’e 1700’lerde İngiliz Kolonileri yerleşmiştir. Dünya’nın en iyi liman şehirlerinden biri’dir. 2000 Yaz Olimpiyatları ile kendini Dünya’ya tanıtma fırsatı bulmuştur.Kültür çeşitliliğine sahip Sidney de halk’ın %40’ı Avusturalya doğumlu değildir. Sidney’ e varışımız’ın ardından Sidney şehir turumuz. Şehirde ünlü Opera binası, güzel manzaralar, şehir merkezi ve alışveriş imkanı buluyoruz. Şehir turumuz ’un sonrasında otelimize transfer oluyoruz. konaklama otelimizde.

8. Gün
SİDNEY

Kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Featherdale Vahşi Yaşam Parkı ve Blue Mountain gezisine (Kişi Başı – 170$) katılabilirler. Masmavi dağ manzaraları eşliğinde yaban hayatı, yemyeşil doğası ile temiz dağ havası ile Featherdale Vahşi Yaşam Parkı’nı geziyoruz. Kanguruları doğal yaşam alanı içinde görme fırsatı buluyoruz. Doğayla başbaşa geçirdiğimiz güzel bir günün sonrasında otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Featherdale Vahşi Yaşam Parkı ve Blue Mountain | Kişi Başı: 170,00 USD (1.388,90 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
9. Gün
SİDNEY - BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından havalimanına transfer yerel havayolları Bali’ye hareket ediyoruz. Denpasar’a varışımızı takiben Panaromik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Jagatnatha Tapınağı, Bajra Sandhi ce Niti Mandala anıtları göreceğimiz yerler arasındadadır. Ardından Benoa’daki otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

10. Gün
BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) turuna (Kişi Başı – 60$) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını” izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul tapınağını ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet anıtlarını ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Kintamani Volkan Turu (Öğle Yemekli) | Kişi Başı: 60,00 USD (490,20 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
11. Gün
BALİ (Benoa)

Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek “Bali Esintileri” (Kişi başı – 70$) turuna katılabilirler. Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih tapınağını ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan, Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak. rdından otelimizie dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Opsiyonel Tur - Bali Esintileri (Öğle Yemekli) | Kişi Başı: 75,00 USD (612,75 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
12. Gün
BALİ

Kahvaltının ardından serbest gün. Öğlen odalarımızı boşaltıyoruz. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Tanah Lot&Taman Ayun Turu’na (Kişi başı – 50$) katılabilirler. İlk durağımız Taman Ayun tapınağı olacak. İsmi güzel bahçe anlamına gelen bu güzel tapınağı ve bahçelerini görme imkanı bulacağız. Ardından Alas Kedaton Maymun Ormanlarından geçerek Tanah Lot tapınağına varacağız.Tapınağı gezdikten sonra hüneşin okyanus üzerinde batışını izleme imkanı bulacağız. Ardından rehberimizin belirttiği saatte buluşup havalimanına hareket ediyoruz.

Opsiyonel Tur - Tanah Lot&Taman Ayun Turu | Kişi Başı: 35,00 USD (285,95 TL)
- Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
13. Gün
BALİ – DOHA – ISTANBUL

Check-in işlemlerinin yapılmasının ardından saat Qatar Hava Yolları QR 961 nolu tarifeli uçuşu ile Doha’ya hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Doha’ya varıyoruz. Ardından QR 239 sefer sayılı uçuşla İstanbul’ a hareket ediyoruz ve İstanbul’ a varıyoruz.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Genel Bilgiler


PAKETTUR FİYATINA DÂHİL OLAN SERVİSLER  Katar Hava Yolları ile İstanbul – Doha – Melbourne / Denpasar– Doha – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti  Havalimanı vergiler  Melbourne’de 3* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama  Tazmanya’da 3* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama  Sidney’de 3* otelde 2 gece oda kahvaltı konaklama  Bali’de 3* otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama  Programda belirtilen tüm panoramik ve şehir turlar  Havalimanı-otel-havalimanı transferleri  Türkçe rehberlik hizmetleri PAKETTUR FİYATINA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLER  Yurtdışı Çıkış Harç Pulu  Tüm öğle ve akşam yemekleri  Şahsi harcamalar, tüm içecekler  Ekstra turlar ve programda belirtilmeyen yemekler  Seyahat Sigortası

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.