Singapur & Malezya & Vietnam & Hong Kong-2

4.298 USD
35.114 TL
Taksit Seçenekleri

Tur Programı


1. Gün
İSTANBUL – SİNGAPUR

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin yapılmasının ardından Türk Havayolları’na ait uçak ile Singapur’a hareket ediyoruz. Yeni günü uçakta karşılıyoruz.

2. Gün
SİNGAPUR

Sabah saatlerinde Singapur havalimanına varmış olacağız. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştirmek üzere alandan ayrılıyoruz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur’un simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam etkinliği olarak düzenleyeceğimiz Gardens By the Bay Parkı ve Singapur Akşam etkinliğine (Kişi Başı 75 usd) katılabilirler. Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Gardens By the Bay Parkı ve Singapur (Akşam Yemekli) | Kişi Başı: 75,00 USD (612,75 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
3. Gün
SİNGAPUR

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi turuna (Kişi Başı 85 usd) katılabilirler. Gece olunca Yağmur Ormanı’nda neler olduğuna şahit olacağımız ışık ve görsel şölenle keyifli vakit geçirecek ve ardından orman sakinlerini görme fırsatı yakalayacağımız nehir safarisine çıkacağız. Ardından dileyen misafirlerimiz öğleden sonra ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna (Kişi Başı 75 USD) katılabilirler. Sentosa Singapurluların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi | Kişi Başı: 85,00 USD (694,45 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
Opsiyonel Tur - Sentosa adası | Kişi Başı: 75,00 USD (612,75 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
4. Gün
SİNGAPUR – KUALA LUMPUR

Kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyor ve havalimanına transfer oluyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemleri sonrası Kuala Lumpur’a uçuyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Kuala Lumpur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

5. Gün
KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz Batu Mağaraları & Ateş böceği ( Kişi başı 75 USD) turumuzu gerçekleştireceğiz. Bu gezimizde binlerce yıl öncesinden günümüze gelen kireçtaşı oluşumlarının içerisinde Hindu dinine ait eski tapınakları ve birbirinden renkli batik işleme atölyelerini göreceğiz. Tur Sonrası Kuala Lumpur otelimize geri dönüyoruz.

Opsiyonel Tur - Batu Mağaraları & Ateş böceği | Kişi Başı: 75,00 USD (612,75 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
6. Gün
KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenleyeceğimiz Yağmur Ormanları (Kişi Başı 60 USD ) turumuza katılabilirler. Bu gezimizde Kuala Lumpur’un en önemli Tropikal ormanlarından birinde zaman geçireceğiz. Gerçek bir tropikal ormanda olmanın hissini yaşayacağınız gezimiz esnasında ayrıca hala daha bu ormanlarda yaşayan geleneksel Malay orman köylülerini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Kuala Lumpur’a geri dönüyoruz sonrasında serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Yağmur Ormanları | Kişi Başı: 60,00 USD (490,20 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
7. Gün
KUALA LUMPUR - SAYGON

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Vietnam - Saygon uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Bilet, bagaj ve biniş işlemleri sonrası Saygon’a hareket edeceğiz. Varışımızın ardından özel aracımızla Vietnam şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz esnasında Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Şehir turumuz sonrası rehberlerimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cu Chi Tünelleri (Kişi başı 40 USD ) turuna çıkıyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Turumuzun bitişiyle geri dönüyoruz . Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Cu Chi Tünelleri | Kişi Başı: 40,00 USD (326,80 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
8. Gün
SAYGON

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için rehberlerimizin ekstra düzenleyeceği Mekong Deltası turuna ( Öğle Yemeği dahil - Kişi başı 65 USD) katılabilirler. Mekong Deltasında suyun üzerinde suyla iç içe yaşayan bir dünyaya, My Tho kasabasına hareket ediyoruz. Varışımızı takiben yerel bir tekne ile birbirini kesen kanal sokaklar arasında gezintiye başlıyoruz. İlk durağımız yöreye özgü el yapımı eşyaların yapılışını, hindistan cevizinden üretilen şekerlerin imalathanelerini ve rengârenk meyve bahçelerini göreceğimiz Thoi Son Adası. Burada güzel bahçelerin gölgesinde taze meyveleri tadarken yerel sanatçıların müziğinin keyfini süreceksiniz. Daha sonra ev yapımı bal çayının tadına bakmak için bir çiftliğe uğruyor ve kanallar arasında devam eden turumuzda yörenin yaşayışı hakkında her şeyi öğreniyoruz. Ardından Vinh Trang Pagodası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yerel restoranda alıyoruz. Gezi sonrası otelimize geri dönüyoruz ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Mekong Deltası (Öğle Yemekli) | Kişi Başı: 65,00 USD (531,05 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
9. Gün
SAYGON - HONG KONG

Sabah kahvaltısı otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. Hong Kong uçuşumuz için bilet, bagaj ve biniş işlemleri sonrası hareket ediyoruz. Hong Kong’a varıyoruz. * Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Turumuzda Kowloon, Causeway Bay, Victoria Tepesi, Aberdeen Balıkçılar Koyu, Repulse Bay ve Tin Hau tapınağı görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz akşam etkinliği olarak düzenlenecek Yemekli Hong Kong Körfezi tekne etkinliğine ( Yemekli – Kişi Başı 90 USD) katılabilirler. Etkinliğimiz esnasında canlı müzik ve açık büfe servisimiz ile Hong Kong'un ışıklar altındaki muhteşem manzarasını seyrederek güzel bir gece geçirme imkânı bulabilirsiniz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde. * ara uçuş saatine göre panaromik şehir turu bir sonraki gün yapılabilir.

Opsiyonel Tur - Hong Kong Körfezi tekne etkinliği (akşam yemekli) | Kişi Başı: 90,00 USD (735,30 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
10. Gün
HONG KONG

Sabah otelimizden alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz Çin Cumhuriyeti içerisinde özerk bir bölge olan Macau Adası (öğle yemeksiz- Kişi Başı 140 USD ) gezimizi gerçekleştireceğiz. Sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Opsiyonel Tur - Macau Adası | Kişi Başı: 140,00 USD (1.143,80 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
11. Gün
HONG KONG - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında transfer saatimize kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenleyeceğimiz Ocean park (Kişi Başı 90 USD) gezisini gerçekleştireceğiz. Bu gezimize dünyanın en iyi akvaryumlarından biri ile başlıyoruz. Çin' in simgesi olan sevimli pandalardan sonra teleferikle Hong Kong’un muhteşem manzarası eşliğinde parkımızın eğlence merkezine geçiyoruz. Burada, yunus balıkları ve fokların gösterilerini izleyebilme ve diğer aktivitelerle doyasıya eğlenme imkânı bulacaksınız. Sonrasında Hong Kong’da kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Ardından havalimanına transferimizi gerçekleştireceğiz. İstanbul uçuşumuz için bilet, bagaj ve biniş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Türk havayollarına ait seferle İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

Opsiyonel Tur - Ocean park | Kişi Başı: 90,00 USD (735,30 TL)
Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir.
12. Gün
İSTANBUL

Sabahın erken saatlerinde İstanbul’a varışımızın ardından turumuzu noktalıyoruz.

Hizmetler


Paket Fiyata Dahil Hizmetler:
Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

Genel Bilgiler


PAKETTUR FİYATINA DÂHİL OLAN SERVİSLER  Türk Havayolları Tarifeli seferi ile İstanbul-Singapur gidiş / Hong Kong– İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri,  Singapur- Kuala Lumpur, Kuala Lumpur-Saygon, Saygon-Hong Kong arası yerel havayolları ile ekonomi sınıfı uçak bileti ve havalimanı vergileri,  Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,  Kuala Lumpur 4* otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama,  Singapur 4* otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama,  Saygon’da 4* otelde 2 gece kahvaltı dahil konaklama,  Hong Kong’da 2 gece kahvaltı dahil konaklama,  Kuala Lumpur, Singapur, Saygon ve Hong Kong şehir turları,  Türkçe Rehberlik Hizmeti. PAKETTUR FİYATINA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLER  Yurtdışı çıkış fonu  Vietnam C1 belgesi  Vietnam Vize Ücreti  Programda belirtilen ekstra turlar  Tüm öğle ve akşam yemekleri  Seyahat Sigortası  Kişisel harcamalar  Ek bagaj ücretleri

Yorumlar

0
Toplam 0 Yorum
0 Ortalama Puan
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu tur için henüz yorum bulunmamakta.